694267

Спікер парламенту Андрій Парубій виступив проти переговорів з лідерами "ДНР" та "ЛНР", оскільки це терористичні організації.

"Немає ніякого "ДНР" та немає ніякого "ЛНР" — є терористичні організації, які сьогодні діють на території нашої країни, і діють під повним керівництвом російського агресора, спецслужб і Путіна", сказав він журналістам у четвер, передає Корупція Інфо.

На його думку, з терористами не можна вести ніяких переговорів. Спершу треба домогтися виходу російських військ з території України та закриття кордону, а згодом — ліквідувати терористичні угруповання на Донбасі.

"Я думаю, такий спосіб буде найкращим для діалогу з тими людьми, які розпалили цю війну, які стали вбивцями і дітей, і цивільних осіб, і які, власне, і безпосередньо винні в агресії, розпочатої Росією", — сказав Парубій.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко заявила, що готова поїхати в окуповану частину Донбасу і зустрітися з ватажками терористів.

Президент Петро Порошенко дотримується лінії, що вони є терористами і вбивали наших людей, тому переговори з ними можна вести тільки щодо звільнення полонених.