Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що влада проти нього готує кримінальну справу

Відповідне відео він опублікував на сторінці у Facebook. 

За його словами, наразі вже реєструють кримінальну справу про нього та проти "Кварталу" за "відмивання якихось там грошей".

"З'явилась інформація, що спеціальні люди шукають контакти на території ЛНР, щоб там встановити біг борди, мої політичні бігборди з моїм обличчям, ну я дуже радий, що у нашої влади дуже багато друзів серед терористів", – заявив шоумен.

Він також розповів, що депутат "однієї партії з трьох букв" наразі реєструє проти нього кримінальну справу, а найближчим часом повинна з'явитись ще одна кримінальна справа проти шоумена. 

"Ще така цікава інформація. Я думаю в найближчий час з'явиться кримінальна справа проти мене, що я нібито у 2002 році на автомобілі у Чернігівській області збив людину", – сказав Зеленський.

"Люди добрі, ну це вже зовсім предел. Але я дуже вдячний за цю інформацію, спасибі їм велике, багатьом професіоналам, фахівцям з правоохоронних органів. Є нормальні люди і це дуже круто. А всім цим "лайномьотам" і фейкерам хочу сказати: ми все памятаємо, нічого не забудемо, і буде відповідь. Буде, згідно закону", – додав кандидат у президенти.

Окрім того, кандидат у президенти та шоумен Володимир Зеленський розповів, що відтоді, як він оголосив про своє балотування на пост глави держави, отримав багато гарно запакованих "подарунків" від чинної "політичної еліти"— фейки та погрози.

"Я продовжую отримувати подаруночки від нашої влади. Спочатку політики казали: Як це так, людина без політичного досвіду, може думати і йти в кандидати? – Це неможливо, адже у нас при владі багато фахівців, які вже 28 років у політиці. Потім з'явився цілий водопад образ та фейків у мій бік. З'явилися погрози мені та моїй сім'ї, дітям. На це все витрачалися мільйони доларів, адже все це не працює. Чому? Тому що, за все що береться наша влада – не працює", – сказав В.Зеленський у відео зверненні.