школьніци

В Інтернеті гаряче обговорюють еротичний постановочний танець російських школярок, відео якого днями викладено у всесвітню мережу. Постановка носить назву «Бджілки і Вінні Пух».

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо.                           

Постановку 12 квітня виклав на Youtube користувач під ніком vitamen72, підписавши: «Бджілки і Вінні пух.Оренбург. Шкільний дитячий театр». Знизу він уточнив, яка саме організація є виконавцем: «ШТ Кредо, звітний концерт, 31.01.15. Бджілки і Вінні пух».Буквально за 2 дні відео набрало більше 100 тисяч переглядів користувачів всесвітньої мережі Інтернет, які не поскупилися на щедрі коментарі про те, як «скріплять духовні скрепи» російської моралі. Адже школярки на сцені виконують далеко не дитячий танець: всі рухи тіла концентруються на гнучкості і рухливості п'ятої точки. Школярки майже весь час повернені до глядачів спиною, вони стають на четвереньки і вигинаються.

Помітний також той факт, що дівчата одягнені в купальники квітів георгіївської стрічки. 

Видання «Подробности» пише, що цей постановочний танець присвячений 70-річчю перемоги у Великій вітчизняній війні і буде показаний ветеранам в якості святкового номера. Видання підкреслює, що це небезпечно не тільки для сердець дідів, а й для самих школярок, яким загрожує кримінальна відповідальність за осквернення символу.