Всьому виною "антиросійські акції в Україні"
Член ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Олександр Брод вважає, що погроми українських консульств продовжаться. Він також повідомив, що напади в Росії стали відповіддю на агресію в Україні, передає Корупція.Інфо

"Природно, знаходяться радикали, які в помсту проводять аналогічні акції. Це відповідна реакція обурення, невдоволення. Я не думаю, що ця акція спланована зверху. Вона не може бути виправдана, це порушення законодавства. Те, що українське консульство в Ростові піддали акту вандалізму , як і українське посольство в Москві, це хуліганство, порушення законодавства. Російські правоохоронні органи повинні виявити призвідників і учасників цих акцій ", – сказав Брод.

Він також зазначив, що всьому виною "антиросійські акції в Україні".

"Антиросійські акції на Україні будуть наростати, не виключаю, що будуть і провокації на українсько-російському кордоні, неправові дії щодо російських журналістів, політиків, громадських активістів. Тому будуть відповідні дії російських радикалів. Протистояння буде наростати", -заявив Брод.

Нагадаємо, в Ростові-на-Дону Генеральне консульство України в ніч на 13 червня закидали яйцями і цеглою, в будівлі побили скло.