Росії вкрай необхідний сухопутний коридор до Криму.

Росія готує атаку на Маріуполь і хоче пробити коридор до Криму, оскільки для неї це дуже важливо як з економічної, так і з військово-стратегічної точки зору.

Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив заступник голови Європейського парламенту Ришард Чарнецький, повідомляє Корупція.Інфо

"У головах російських лідерів основним є не питання, вдарити по Маріуполю або піти далі, а питання, коли це зробити", – зазначив він.

При цьому Чарнецький вважає, що Євросоюз повинен не тільки готуватися до введення нових санкцій у разі наступу на Маріуполь, а й використовувати їх "профілактично".

"Євросоюз повинен мати план" Б "в питанні санкцій. Але мова йде не тільки про ті санкції, які треба буде вводити, наприклад, після удару на Маріуполь, або інших витівок Росії, а санкції, якими слід погрожувати профілактично, щоб Росія відступила" , – сказав він.

За словами євродепутата, його торішнє пропозицію щодо виключення Росії з банківської системи SWIFT залишається актуальним.

"Росія на мою пропозицію відреагувала дуже нервово. Після цього прозвучало дуже емоційна заява голови Держдуми Росії Сергія Наришкіна. Судячи з хворобливої ​​реакції Росії, моя ініціатива була" влучним пострілом ". Зрозуміло, що це було б значно більш болючим ударом для Росії, ніж персональні санкції проти олігархів і чиновників з оточення Путіна ", – зазначив Чарнецький.