Глава України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” відразу 678 співвітчизницям.

Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на інформацію, опубліковану прес-службою президента України.

Відразу 678 багатодітних матерів України були удостоєні почесного звання “Мати-героїня” спеціальним указом президента країни Володимира Зеленського. Критерієм, за яким українським жінкам було присвоєно це звання, виявилося виховання п’ятьох або більше дітей, які в даний момент не досягли віку восьми років.

Найбільша кількість таких матерів виявилася саме у Волинській області, де звання “Мати-героїня” удостоїлося відразу 108 громадянок України. Відзначається, що багатодітні матері отримали це звання за “материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку”.

Також на сайті глави держави зазначено, що почесне звання “Мати-героїня” є державною нагородою, яку ввели в країні на державному рівні в 2004 році. З 2008 року присвоєння цього звання супроводжується одноразовою виплатою в розмірі десятикратного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Також телеграм-канал “Резидент”, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що Зеленський ці дні проводить з родиною, він дуже втомився за останні тижні.

“Ситуація всередині Офісу Президента дуже напружена через постійні конфлікти всередині команди Президента, що дуже вимотує Зеленського і змушує особисто вникати в усі проблеми. Андрій Єрмак наполягає на перезавантаженні всього Офісу, що дуже не подобається заступникам, які прагнуть зберегти свої посади”, – йдеться в повідомленні каналу.