Останні години були виснажливими – зірка померла від онкології.

У ЗМІ другий день виходять новини з заголовками, від яких шанувальників Примадонни кидає в холодний піт. Однак йдеться не про Аллу Борисівну, в якої, на щастя, все добре, а про її однофамільницею. Трагедія трапилася в сім’ї знаменитої “Бурановскої бабусі” – померла Наталія Пугачова. 83-річна артистка не дожила двох днів до дня народження – вона померла напередодні, 26 жовтня. Сумну новину повідомив у своєму Twitter глава Удмуртської Республіки Олександр Бречалов.

Як стало відомо пізніше, Пугачова померла від онкології. Діагноз – рак шлунка – їй поставили ще в 2013 році. Тоді медики повідомила, що потрібна негайна операція. Артистка приїхала в Москву, десь її прооперували. Все пройшло благополучно – хвороба відступила, Пугачова знову почала виступати. Однак в червні цього року страшна хвороба повернулася, передає “П’ятий канал” з посиланням на продюсера “Бурановских бабушек” Ксенію Рубцову. Цього разу, на жаль, лікарі вже не змогли врятувати Наталю.

Музичний колектив з села Бураново став відомий завдяки виконанню хітів удмуртською мовою. “Бурановские бабушки” підкорили західну публіку, виступивши на “Євробаченні” в 2012 році, де вони посіли друге місце.

#Президентпочуйнас