Російські війська в Сирії володіють запасом бойової техніки на рівні танкової роти, тому говорити про їхню військову міць неправильно і передчасно.

Таку думку висловив засновник благодійного фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо."Непереможні" російські повітряно-космічні консервні банки вже вбили в Алеппо сотні мирних жителів. Полюють русаки за угрупованням в рази меншим, аніж те, яке вони тримають в українській Горлівці. У "бойовиків-радикалів" в Алеппо техніки як у кволої танкової роти. І це за версією самих москалів. Так що, якщо зробити знижку на розіп'ятих хлопчиків, бойовиків в Алеппо і того менше", — написав він.

Засловами Дейнеги, авіація РФ не в змозі знищити сили противника, потрапляючи замість нього в мирних жителів. "Крім іншого, непереможна російська авіація з безпілотниками і штурмовиками не здатна вразити міномети і гармати, які вже точно не працюють з будівель. Вони потрапляють куди-попало, вбивають людей пачками. І все-одно у них руки з дупи. Ми точно повинні їх боятися?", — риторично запитав волонтер.