«Наша країна назавжди змінилася, і кожен зараз має значення, кожен важливий!»

Світлана Тіхановська підтримала сьогодні, 20 вересня, протестуючих в Білорусі, які вийшли на вулиці.

«Прямо зараз тисячі людей вийшли сміливо відстоювати свою волю на вулиці своїх міст. Я ж хочу звернутися до тих, хто не наважився це зробити. Я розумію це. І я вірю в кожного білоруса і підтримую всіх вас. Якщо ви не можете йти на вулиці – ви все одно можете бути корисні. Ви можете придумувати ідеї для плакатів, шити прапори, допомагати визволяти близьких, підтримувати інформаційно », – написала Тіхановська.

До слова, в Мінську сотні людей рухаються до готелю “Планета”. В інших частинах міста силовики роблять все, щоб люди не зібралися в колону. Є інформація, що зачищають і двори. Інтернет в центрі Мінська відсутній.

У Гомелі люди прорвали оточення з ОМОНу!

У польській Кузні проходить акція солідарності з Білоруссю! На білорусько-польський кордон приїхали десятки байкерів!

Телеграм канал Нехта пише:

МАРШ СПРАВЕДЛИВОСТІ! ПЛАН Б!

Слабовики стягнули всі свої сили до Палацу диктатора і будівлі марного Верховного суду! А значить перед нами відкриваються інші шляхи!

ЗБИРАЄМОСЯ В РАЙОНІ стели і Немиги!

Потім по проспекту Переможців йдемо в центр міста на проспект Незалежності. Ми залишаємо ваші плакати біля адміністрації колишнього президента, КДБ, МВС, Генеральної Прокуратури.

У кого є інтернет – телефонуйте і розповідайте вашим друзям новий маршрут!

Передаємо вітання всім, хто в майбутньому виявиться на народному Трибуналі.

До слова, Поруч з Палацом незалежності (резиденцією Олександра Лукашенка. – Ред.) в Мінську помічені вісім броньованих розвідувально-дозорних машин. Неподалік, напроти будівлі Верховного суду, розміщені транспортні засоби з силовиками – ОМОНом і внутрішніми військами. Як передає видання Onliner, біля стели на проспекті Переможців проїзд для транспорту закритий в сторону “Мінськ-Арени”. На 13.00 за місцевим часом (збігається з київським) в цілях забезпечення безпеки пасажирів на вхід та вихід закриті станції метро Площа Леніна, Жовтнева, Купаловська, Площа Перемоги, Площа Якуба Коласа і Немиті. Потяги слідують без зупинки на цих станціях. Кореспондент DW підтверджує, що Жовтнева площа оточена, а силовики озброєні.

Співробітники ДАІ перекрили рух по проспекту Пушкіна від вулиці Ольшевського в сторону центру, в районі площі Бангалор в напрямку вулиці Орловської, а також по проспекту Переможців.

Навпроти Палацу незалежності дуже багато техніки, в тому числі автомобілі з рулонами колючого дроту.

Також, Марія Колесникова прислала з неволі лист

Марія дуже сумує за палаючими і щасливими очима білорусів і передає всім нам, всім неймовірним нам, привіт, пише штаб Bіктора Бабарико.

«Свобода варта того, щоб за неї боротися. Не бійтеся бути вільними! Міцно обіймаю і люблю. Величезне спасибі родині, друзям, близьким і всім, хто нас підтримує. Спасибі міжнародному співтовариству і культурній спільноті за підтримку і солідарність.

Я щаслива бути білорускою. Ви неймовірні! Я ні про що не шкодую і вчинила б так само », – пише Марія.