Синоптики розповіли, якою буде погода до вихідних

Протягом прийдешньго робочого тижня, аж до вихідних, по Україні прокотиться дощовий фронт з грозами. У той же час температура повітря знизиться, а вночі очікуються суттєві перепади температур.

У четвер, 5 вересня, прохолода добереться і до південного сходу України, знизивши температуру повітря на 4-6 градусів. У той же час вночі очікуються значні перепади температур, на заході та подекуди в центрі країни вночі стовпчики термометрів опустяться до +10. А дощі “зачепляться” і тепер вже будуть смугою від західних кордонів через центр на північний схід.

У п’ятницю, 6 вересня, погода буде в цілому схожа з попереднім днем. Але дощі підуть з деяких регіонів центру України та півночі і щільно осядуть на заході країни. Температурний режим залишиться на рівні попереднього дня.

Для тих, хто не хоче прощатися з літом, прогноз на початок вересня буде втішним. Початок і середина першого місяця осені обіцяють бути теплими, однак наприкінці почнуться різкі заморозки. Синоптики пообіцяли мінливу погоду у вересні.