Українські військові зі 110 бригади збили російський Су-25 над Донеччиною. Це вже четвертий збитий літак на рахунку цієї бригади, і другий — за цей тиждень.

«Нині його рештки дотлівають в одній з донецьких посадок. Наше небо стане пеклом для окупантських пілотів», — написали бійці.

Зазначимо, раніше українським воїнам на Донеччині вдалося збити російський штурмовик Су-25 завдяки американській зброї. Бійці повертаються з ротації для доукомплектування підрозділів ЗСУ на фронті.

Таку думку висловив військовий експерт Роман Світан.

За його словами, відомо, що бійці 110-ї бригади, які збили російський Су-25, протягом двох місяців відновлювалися після боїв у Авдіївці. Під час такої ротації підрозділ відводиться в резерв для доукомплектування, після чого повертається на передову.

“При цьому вони повертаються вже з американською зброєю. Тобто заходить не просто зброя з нових партій, а одразу з частинами наших ЗСУ, які одразу ж включаються у бій”, – зазначив Роман Світан.

Експерт відзначив, що американські партнери передали достатню кількість ПЗРК для озброєння фронтових підрозділів ЗСУ. Від застосування цієї зброї росіяни вже «відвикли».

Саме тому, мовляв, штурмовики Су-25 виходили на лінію бойового зіткнення на гранично малих висотах та завдавали ударів по наших позиціях, не сподіваючись на вогонь у відповідь.

«На гранично малих висотах ЗРК їх не бачать. Знести їх можна тільки за допомогою ПЗРК. От повернення наших частин уже з цією допомогою одразу призвело до результату», – припустив Роман Світан.