Житомирською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення житомирянкою шахрайства в особливо великих розмірах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, – передає Корупція Інфо

Популярне: Ви не повірите власним очам! Українські медіа ОБУРЕНІ! Слова Наталії Влащенко облетіли всю Україну!

 

За клопотанням, погодженим процесуальним керівником, ухвалою   слідчого судді Богунського  районного суду м. Житомира особі, яка  вчинила шахрайства в особливо великих розмірах, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів із визначенням розміру застави на суму 2 млн грн, який апеляційним судом Житомирської області 01.06.2017 залишений без змін.

Установлено, що 35-річна житомирянка, представляючись своїм знайомим власницею магазину, зловживаючи їхньою довірою, впродовж листопада-грудня 2016 року неодноразово позичала у них значні суми коштів, не маючи намірів їх повертати. Таким чином у двох підприємців та однієї директорки страхової кампанії зловмисниця напозичала майже 4 млн грн.

На даний час зазначеній особі повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 190 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить місцевий відділ поліції.