Ірина Геращенко і Мустафа Найєм хочуть вийти з команди Президента України Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо

Таку заяву зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук відомий журналіст Назар Приходько. Чоловік розповів, що зараз багато політиків стверджують, що з «БПП» планують піти відразу дві відомі особистості.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Назар розповів, що першим бажаючим змінити свою політичну сторону став колишній журналіст Мустафа Найєм. За словами Приходька, таке рішення пов'язане з тим, що його екс-колега Дмитро Гнап, теж вирішив відправиться в політику. Але такий вчинок Найєма може дорого обійтися, його просто позбавлять мандата.

Мустафа Наєм готується вийти з фракції БПП. Що це означає? Враховуючи, що він не мажоритарник, а "списочник" – його може спіткати доля аналогічна долі Фірсова та Томенка, яких за подібний крок позбавили мандатів.

А от причина виходу, скоріш за все, криється в тому новому політичному проекті про який нещодавно розповідав Дмитро Гнап і який, за його ж словами, може бути створено на базі "Демократичного альянсу", куди і входить Мустафа Наєм.

Другим політиком виявилася Ірина Геращенко. І якщо з Найємом історія досить проста, то ось про те, чому зважилася піти від Порошенка вона, можна тільки здогадуватися. За словами Приходька причина може критися в тому, що відомий український олігарх Фірташ зробив ставку на іншого кандидата.

А причина ще цікавіша ніж у Наєма. Поговорюють, що Іра Геращенко переходить в команду до…ТОЛІ ГРИЦЕНКА-МОСТОВОГО! "Вот это поворот!" Якщо ця чутка згодом виявиться правдою, то стане остаточно зрозуміло що Фірташ НЕ розглядає Петра на другий термін і хоче "всадить" Гриценка в президентське крісло. От тільки підсилення команди, в особі Іри Геращенко – доволі сумнівна ініціатива, але не забувайте – олігархи НІКОЛИ не роблять нічого просто так