Президент України Петро Порошенко відреагував на слова лідера Кремля Володимира Путіна про те, що донька українського князя Ярослава Мудрого Анна Ярославна дала початок "російсько-французьким відносинам", передає Корупція.Інфо

Популярне: Там пекло!!! У Києві сталася жахлива пожежа, яка зруйнувала все приміщення, втрати важко оцінити

29 травня під час візиту до Парижа і першої зустрічі з новообраним президентом Франції Еманюелем Макроном президент Росії Володимир Путін неабияк сконфузився.

Під час зустрічі з Макроном очільник РФ заявив, що відносини між Росією та Францією почалися з одруження дочки князя Київської Русі Ярослава Мудрого – Анни – із Генріхом I у 1051 році.

Такі слова Путіна викликали чималий резонанс у соцмережах.

Президент України Петро Порошенко обурено відреагував на спробу привласнення Путіним української історії у своєму зверненні щодо ратифікації Сенатом Нідерландів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Історичне голосування у нідерландському Сенаті Порошенко назвав "возз’єднання з європейською родиною, бо історично ми були її частиною".

З часів давньоукраїнського князя Ярослава Мудрого та його доньки киянки Анни Ярославни, яку буквально вчора Путін намагався на очах всієї Європи викрасти до російської історії,
– додав український президент.