Внаслідок бою з дозором окупантів дивом вижив український боєць, передає Корупція.Інфо

Перед смертю в нього вистрілив один із терористів, пише "Цензор".

"Драма – на одній з ділянок фронту, недавно, наші атакували дозор російських найманців, трьох знищили. Але перед смертю один із найманців вистрілив у бійця нашої ударної групи, постріл прямо в обличчя! Бог є – ось як розпорола щоку нашого Героя автоматна куля – він вижив після пострілу в упор! І встиг добити ворога. Так, в кіно таке не покажуть, життя створює сюжети дещо сильніші", – пише головний редактор порталу Юрій Бутусов.

"Наш Герой буде жити, і ні бій, ні страшна рана його не зламали. Йому потрібна операція і він повернеться на фронт, знову в бій, там, де йде стрілянина на надкоротких дистанціях. Це воїн одного з тих підрозділів, яких на фронті, скажімо так, немає, і які воюють тільки завдяки приголомшливому ентузіазму і народній допомозі. Дивовижні патріоти, люди великої величини, ведуть війну, знаючи, що ні почестей, ні слави, ні забезпечення у них не буде", – написав редактор.

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

До речі, техніку російських окупантів на Світлодарській дузі знищила бойова група К-2, що входить в 54-у бригаду, помстившись за пораненого побратима