Підлітки топтали і палили прапор України. У Донецькій області хлопець і дівчина поглумилися над прапором України. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

18-річний хлопець і 15-річна дівчина, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішили трохи розважитися і спалили український прапор перед будівлею Центру дозвілля в с. Первомайське Ясинуватського району. Як встановили правоохоронці, хлопець кинув Державний прапор України на землю, а дівчина намагалася підпалити символіку.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Правоохоронці відкрили справу за ч.1 ст.338 КК. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, арешту на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років.

У Харкові вандали облили червоною фарбою пам’ятник загиблим воїнам УПА, який знаходиться в Молодіжному парку міста. Інцидент стався в понеділок, 6 серпня.

“Повідомлення про подію в Молодіжному парку міста надійшло до Київського відділу поліції 6 серпня о 17:30. Інформація внесена до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Київського відділу поліції”, – повідомили в поліції міста.