Українські захисники знищили склад боєприпасів російської армії в тимчасово окупованому селі Чорнобаївка в Херсонській області. Новий удар по ворожому об’єкту було завдано в останні дні. Про це повідомив представник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук в Telegram-каналі.

До речі. Знову Чорнобаївка. Який вже там рахунок? Дякую ЗСУ за черговий знищений ворожий склад боєприпасів, – написав він.

Чиновник не став уточнювати деталі успішної операції наших захисників з ліквідації розташування ворога.

Зазначимо, 2 липня місцеві жителі повідомляли, що в Чорнобаївці прогриміли кілька потужних вибухів, над селищем піднялася густа хмара диму.

Цю інформацію підтвердили і в Об’єднаному командуванні Південь. Там зазначили, що “Біля Чорнобаївки та Снігурівки знищено 2 склади боєприпасів. А поблизу Іванівки в якості бонусу до звільнених територій захоплено 4 трофейних бойові машини піхоти”, – йдеться в ранковому зведенні ОК “Південь”.

Тим часом у російських загарбників почалася паніка від однієї згадки про Чорнобаївку, де їх регулярно знищують українські захисники. Про це свідчить перехоплена СБУ телефонна розмова двох російських командирів, один з яких представляє бойовиків так званої “ДНР”.

Сьогодні вранці росіяни відмовилися, кажуть: “Ви чого їдете, ви м’ясо! Вони тут стояли, їх послали туди (до Чорнобаївки. – Ред.). Вони відмовилися, поїхали в інший бік і кажуть: “Ви що, нецензурна лексика? Куди ви сунетесь?”. І ось це – почалася паніка, – скаржиться загарбник з “ДНР”.

За його словами, після втечі росіян лише 5 з 20 осіб “нового поповнення з ДНР” погодилися йти в атаку. А щоб переконати інших, російський командир вдався до брехні: нібито солдати оборонятимуться, а не наступатимуть.