Лісники державного підприємства "Оникіївське лісове господарство" вирішили, що вони не зможуть в повній мірі виконувати свої обов’язки, якщо в їх автопарку не буде позашляховика з максимальною комплектацією, серед "начинки" якого передбачено шкіряний салон та спеціальний панорамний дах за 24 тисячі гривень, передає Корупція Інфо

Як пише видання "Наші гроші", держпідприємство без проведення тендеру придбало автомобіль Hyundai Tucson 2.0 CRDi Top AT 2016 року випуску з максимальною комплектацією. Авто має 6-ступінчасту коробку передач, дизельний двигун 2.0 CRDi максимальною потужністю 185 к с, шкіряний салон, 19-дюймові диски, повний привід та цілу низку додаткових опцій.

Купили автомобіль у ТОВ "Богдан-Авто Кіровоград", засновником якого є ТОВ "Богдан-Авто Холдинг" та ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Богдан-капітал". Раніше співвласником групи був безпосередньо Петро Порошенко, нині вона контролюється його партнером Олегом Гладковським (Свинарчуком), який займає посаду першого заступника секретаря СНБО. Під контролем Гладковського перебуває державний концерн "Укроборонпром", він також є почесним консулом Республіка Сейшельські острови.

Після цієї закупівлі бухгалтер Оникіївського лісгоспу Олена Тихончук, котра вказана у звіті як "контактна особо замовника", стала тимчасово недоступною для журналістів, пішовши у лікарняну відпустку.

ДП "Оникіївський лісгосп" наразі вже має три автомобілі, два з яких було куплено минулого року.