385523014

Народний депутат Володимир Парасюк пояснив, чому зірвав виступ Дмитра Колеснікова з «Опозиційного блоку» про перевибори мера Львова і ситуацію у Кривому Розі.

Як повідомив ZAXID.NET Парасюк, його обурила слова Колеснікова про вибори у Кривому Розі, передає Корупція Інфо.

«Коли Садовий брехав – коли приїжджав у Кривий Ріг і закликав переобрати мера, засуджував поліцію, яка намагалась не допустити погромів і організував у фойє міськради так звану «Народну варту» з місцевих бандитів, чи зараз, коли він загородився стіною поліції від львів’ян, які прийшли подивитись йому в очі», – заявив Колесніков на засіданні Верховної Ради у середу, 15 червня.

«Він почав коментувати ситуацію у Кривому Розі, назвав людей, які там були бандитами. Він мав на увазі мене і моїх побратимів, які воювали», – пояснив Володимир Парасюк.

«Я не терпітиму, щоб якась московська зараза принижувала мене і моїх побратимів. Потім він почав говорити за Львів. На мою думку, він взагалі не має морального права говорити про Західну Україну, – додав Парасюк. – Ви подивіться як вони розійшлись, вони вже не контролюють, що говорять. Вони скоро про Майдан будуть так говорити».

Він також розповів, що майже не постраждав у бійці – хтось з опонентів лише подряпав годинником йому обличчя.

«Я живий. Ніхто мене не побив. Це неправда», – заявив Володимир Парасюк.