Кандидати у депутати та мери обіцяють своїм виборцям ледь не золоті гори. Вони клянуться, що викоренять корупцію, змусять владу працювати чесно та вирішать усі проблеми Львова. З цієї нагоди кореспондент 032.ua вирішила поцікавитися, чи мешканці вірять передвиборчим обіцянкам, передає Корупція.Інфо.

Львів'янка Наталія не довіряє жодним словам кандидатів. Дівчина каже, що політики після виборів забувають про свої обіцянки. За її словами, людина пізнається за вчинками, а не словами.

unnamed (3)

"Набридли їхні обіцянки. Пора доказувати свою ефективність реальними діями. Те, що вони вміють гарно обіцяти, ми вже знаємо", – наголосила Наталія.

Чоловік впевнений, що передвиборчі обіцянки – це пусті слова.

Схожу думку має львів'янин пан Зиновій. Чоловік впевнений, що передвиборчі обіцянки – це пусті слова. На його думку, кандидати готові пообіцяти будь-що, аби лише за них проголосували.

"Я їм не вірю. Вони брешуть. Наші люди не вміють працювати, а лише хочуть красти. Однак на вибори піду, бо потрібно когось обрати", – додав пан Зиновій.

unnamed (1)

Львів'янка пані Інга також не вірить передвиборчим обіцянкам кандидатів. Через це жінка не може визначитися, за кого проголосувати на місцевих виборах.

"Перед виборами ще раз огляну списки. Не довіряю нікому. Тому досі не визначилася", – зазначила пані Інга.

unnamed (2)

 

Львів'янка Дарина на передвиборчі обіцянки реагує з усмішкою. Попри це, дівчина впевнена, що кожен повинен прийти на вибори.

Передвиборчі обіцянки: чи вірять львів'яни словам кандидатів? (ФОТО+ВІДЕО) (фото) - фото 4

"Якщо ти не проголосуєш, то за тебе хтось це зробить", – додала лаконічно Дарина.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори.