26412

Впродовж дванадцяти годин, під час яких тривало волевиявлення громадян, правоохоронці Львова зафіксували 25 порушень, пов’язаних з виборчим процесом, 23 з яких зареєстровано у журналах єдиного обліку районних відділів міліції, повідомила прес-служба Львівського міського управління міліції, передає Корупція.Інфо.

За двома фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 158 – 1 КК України (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз). Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.Перший випадок мав місце у Шевченківському районі міста Львова. О 15.10 годині на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на одній з виборчих дільниць по вул. Хімічна громадянин, незареєстрований у цьому окрузі незаконно отримав бюлетень та проголосував ним.

Інший – на території Залізничного району. Оператору лінії 102 о 16:50 годині поступило повідомлення про те, що у виборчій дільниці по вул. Патона члени комісії видали бюлетні особам, які надали паспорти, проте не є їх власниками.

В обох випадках на цей час проводяться слідчі дії.

26 жовтня станом на 11:00 годину правоохоронці несуть службу по охороні громадського порядку у 27 виборчих комісіях, де триває підрахунок голосів виборців. Загалом до охорони громадського порядку під час волевиявлення громадян було залучено 566 працівників міліції, які несли службу у 305 дільничних виборчих комісіях. Охорону громадського порядку забезпечували 38 екіпажів патрульної поліції, а також піші наряди, які були наближені до дільничних виборчих комісій. Разом із цим в охороні дільничних виборчих комісій допомагали представники ГО «Муніципальна варта» в кількості 45 працівників.‡агрузка...