В суботу, 21 вересня, у Житомирі під час святкових заходів з нагоди Дня мікрорайону Малікова на дітей обвалилась рекламна металева конструкція. Конструкція впала через пориви вітру.

У Житомирі на чотирьох дітей впав металевий банер, про це повідомила пресслужба поліції області.

Інцидент стався під час святкових заходів з нагоди Дня мікрорайону Малікова у місті. Через пориву вітру на дітей впав банер розміром 4 на 5 метрів.

Травми отримали діти віком від 10 до 11 років: один хлопчик і троє дівчаток. Дітей доставили до обласної дитячої лікарні. Усі вони мають забої.На місці падіння банеру працюють поліцейські, які встановлюють усі причини та обставини події.

Як повідомлялося раніше, на Сумщині дворічного хлопчика привалило лавкою, на яку він збирався залізти. Виявляється, лавка в громадському місці не була закріплена. Травмонебезпечну лавку огородили попереджувальною стрічкою, але не прибрали і не відремонтували.

У дитини в двох місцях зламана ніжка. Як виявляється, лавка в громадському місці взагалі не була закріплена. Чиновники відхрещуються, мовляв, самі не знають, хто її встановлював. Лише під тиском знімальної групи травмонебезпечну лавку хоча б огородили попереджувальною стрічкою. Але не прибрали і не відремонтували.