У Росії в будівлі Санкт-Петербурзького національного дослідницького університету інформаційних технологій сталося обвалення частини покрівлі та перекриттів.

Як повідомляє МНС, перекриття впали з 5 до 2 поверху. Уточнюється, що НП сталася у розпал навчального дня в корпусі на вулиці Ломоносова, 9. ТАСС передає, що покрівля обрушилася під час проведення факультативного заняття.

За попередніми даними адміністрації Центрального району, під завалами може перебувати 21 особа. Джерело "Росбалта" в екстрених службах повідомив, що частина людей опинилися заблокованими в приміщеннях. МНС інформує, що загиблих при обваленні немає

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Близько 80 осіб уже евакуйовані. Відомо, що площа обвалення склала близько 150 кв. метрів.

На місці події працюють екстрені служби — більше 50 людей та 14 одиниць техніки ДСНС, чергує швидка. В університет також прибув т.в.о. губернатора Петербурга Олександр Бєглов.

"Я бачив, як на п'ятому поверсі дах полетів зверху вниз. Він проломив четвертий, третій, другий поверх і завалив увесь перший, тобто, всі аудиторії, які були посередині. Видно стіни, а насправді всередині там діра", — зазначає очевидець, студент Кирило Гришин.

Він додав, що в двох аудиторіях на момент НП точно були люди, серед яких діти та китайська група студентів.