В останній день року, що минає в Кропивницького стався трагічний випадок в сім’ї колишнього АТОшника, який загинув від вибуху гранати. Раніше в Одесі п’яний чоловік кинув з вікна гранату РГД-5 прямо на подвір’я багатоповерхового будинку.

Як повідомляє місцеве видання «Місто», 31 грудня близько 10 години ранку в Кропивницького, в приватному будинку по вулиці Андріївська вибухнула граната РГД-5.

У будинку проживав військовий пенсіонер з дружиною. Чоловік перебував під дією алкоголю. У зв’язку з необережним поводженням з боєприпасами, стався неконтрольований вибух. В результаті колишній АТОшнік загинув, а його дружина з пораненням голови потрапила в реанімацію.

Попередньо встановлено, що військовий привіз гранату із зони бойових дій на Донбасі і зберігав її вдома.

Чоловік служив в 72-й окремій механізованій бригаді в 2015 – 2016 роках.

Також раніше повідомлялося про трагедію в одному з сіл Конотопського району (Сумська область). Там місцевий житель виявив у своїй машині предмет, схожий на гранату. Коли небезпечну знахідку оглядав його приятель, граната вибухнула – чоловік помер по дорозі в лікарню. А в Ірпені загинув чоловік, який намагався розібрати вибухонебезпечний предмет.