Дмитро Голуб, затриманий днями за підозрою у вбивстві Тараса Познякова зі Львова та заволодінні його автомобілем, зізнався тільки у викраденні машини. 

Як повідомляє видання, під час засідання Києво-Святошинського районного суду щодо обрання запобіжного заходу підозрюваний поводився спокійно. Зі звинуваченнями прокурора у викраденні автомобіля Познякова він погодився, але в скоєнні вбивства не зізнався.

Правоохоронці сподіваються, що тіло Познякова незабаром вдасться знайти, а також вийти на слід другого підозрюваного – Луана Кінгісеппа.

Нагадаємо, 4 квітня Тарас Позняков на власному автомобілі Audi A6 виїхав зі Львова до Києва. По дорозі він погодився підвезти двох осіб, які представилися учасниками АТО. Однак до столиці Позняков не доїхав, а зник разом з автомобілем. Зараз місцезнаходження чоловіка невідоме, а його автомобіль з слідами крові виявили в Києво-Святошинському районі.

Інтерпол оголосив у розшук підозрюваних у викраденні Познякова – 36-річного Дмитра Голуба і 25-річного громадянина Росії Луана Кінгісеппа. Голубу інкримінується умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене групою осіб за попередньою змовою, а також незаконне привласнення автомобіля, Кінгісеппу – те саме плюс незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Дмитра Голуба правоохоронці затримали 4 серпня, незважаючи на те, що він переховувався під вигаданими іменами і користувався підробленим документом. Голуба затримали в квартирі його друга. Для підозрюваного такий візит виявився несподіваним, тому ніякого опору він чинити не встиг. У розшуку він перебував не тільки у справі Познякова, а й за грабіж, скоєний ще в 2002 році в Чернівецькій області.