У 2018 році жінка, яка застала нареченого в ліжку зі своєю подругою, застрелила її. Зараз, через два роки, вона була визнана винною у вбивстві другого ступеня.

Про це розповідає Мirror.

В той день Емі Браун виповнилося 36 років. Вона святкувала день народження з нареченим Брендоном Фаярдом, своєю подругою Амандою Хілл і її хлопцем. Вечірка з алкоголем проходила на вулиці, поруч з будинком.

Емі і Брендон разом управляли невеликим бізнесом з виробництва засобів гігієни. На їх сайти жінка характеризувала себе як маму, яка дбає про своїх двох синів від попередніх стосунків і трьох синів Брендона.

З Амандою дівчина познайомилася під час роботи в місцевому туристичному магазині, кількома роками раніше. У Аманди був син-підліток, і жінки знайшли спільну мову.

В якийсь момент вечірки Брендон сказав, що йде спати, пославшись на те, що завтра йому рано вставати. Через деякий час Аманда також зайшла в будинок і зникла на довгий час.

Через 20 хвилин Емі пішла за нею і виявила подругу в ліжку свого бойфренда. Вони вийшли на вулицю, а незабаром Брендон почув два постріли і вибігши на вулицю побачив, що його наречена притискає до себе Аманду, яка спливає кров’ю. Він викликав медиків, але дівчина померла.

Під час розслідування Емі стверджувала, що діяла в рамках самооборони, що Аманда, нібито, намагалася її задушити. Однак Емі, якій зараз 38 років, була визнана винною у вбивстві другого ступеня. Вона відреагувала на вирок бурхливими риданнями.