Повноцінно інтегрувати ОРДЛО до складу Росії Москва не хоче і не планує.
Шановний колега Максим Ялі дуже цікавий момент із залучення жителів ОРДЛО до російських виборів зазначив. Мовляв, цим фактором Кремль намагається шантажувати Володимира Зеленського. Мовляв, або ти виконуєш «Мінські угоди» за російським їх тлумачення, чи ми поступово інтегруємо ці території і жителів до складу Росії, про це пише політичний Оглядач Кирило Сазонов. Далі в оригіналі.
“Я схильний погодитися з формулюванням «шантаж». Тому що дійсно витратити купу грошей на перевезення, провести величезну інформаційну кампанію і отримати 150 тисяч голосів це ні про що. Гроші на вітер і тут більше ганьби, в комплекті з зайвим приводом для невдоволення Заходу.
Але шантаж вийшов так собі. В першу чергу тому що повноцінно інтегрувати ОРДЛО до складу Росії Москва не хоче і не планує. Роздати паспорта, поставити своїх «смотрящих» і підгодовувати по мінімуму – не більше. В обмін на можливість цієї раною постійно турбувати Україну. Логіка гранично проста.
Україна, природно, піддаватися на цей шантаж не буде. Про що Зеленський вже заявив в США. За його словами, Генеральна асамблея ООН є однією з основних майданчиків, на яких Україна може висловити протест щодо окупації частини Донбасу і півострова Крим. Ніяких кампаній про «мінськ» і чергове нагадування про Крим, яке так дратує Москву. Мамкині шантажисти, блін …”.
Однак, Зеленський має намір вимагати рішень по Донбасу і Криму . В США він не буде втрачати цієї можливості.
Президент України вже ступив на американську землю в ході свого другого робочого візиту в США і дав коротке інтерв’ю.
У вівторок, 21 вересня, в Нью-Йорку Володимир Зеленський заявив, що Генеральна Асамблея ООН є однією з основних майданчиків, де Україна може вирішувати питання Донбасу і Криму. “І ми повинні не тільки говорити, а й вимагати відповідних дій. Ми шукаємо рішення по Донбасу і Криму на всіх майданчиках. Так, організація ООН – це одна з головних майданчиків. І ми не повинні пропускати таку можливість”, – сказав глава держави.
Він буде наполягати на офіційному визнанні “Кримської платформи” в ООН, де знаходяться “всі необхідні для вирішення питання лідери”. “Для нас дуже важливо, що ООН визнала” Кримську платформу “. Думаю, ми можемо говорити про підтримку України з боку наших партнерів в це дуже непростий час”, – зазначив Зеленський. Він анонсував зустріч з президентом Турецької Республіки на тлі “заяв Туреччини про незаконну анексії Криму з боку Російської Федерації та про невизнання виборів в Держдуму РФ”. Крім того, президент в ході візиту обговорить економічний проект на $ 277 млрд “від адміністрації Байдена” і приїзд міністра оборони США в Україні. У телеграм-каналі Офісу президента повідомляється про заплановані зустрічі з лідерами Туреччини, Великобританії, Польщі та ін., А також міжнародними організаціями, інвесторами та українською громадою в США.