Станом на ранок суботи, 16 грудня, через інтенсивні опади Закарпатську область накрила паводкова хвиля, передає Корупція.Інфо

Популярне: Обов’язкова заміна паспортів-книжок на ID-карти: у МВС офіційно прокоментували гучну заяву

На ділянці траси «Мукачево – Рогатин» Іршавщині річка Боржава залила 150 метрів дороги між селами Сільце та Вільхівка. Як наслідок: трасу перекрито, а об’їзд автотранспорту здійснюється через Іршаву – Довге – Липецьку Поляну та Хуст.

З 11:00 і до кінця дня перекрито дорогу «Заріччя – В.Ком’яти», об’їзд транспорту (в тому числі великовагового) здійснюватиметься через Берегово та Виноградів, а також через Іршаву – Довге – Липецьку Поляну та Хуст.

Крім того, затоплено водою з р.Латориця заплавну частину місцевої автодороги Тисянка – Малі Геївці, що в Ужгородському районі. Рятувальники інформують, що рух і цією дорогою перекрито з організацією об’їзду.

Найскладніша ситуація з підтопленнями склалася у Іршавському та Виноградівському районах, зокрема селах Кам’янське, Вільхівка, Сільце, Довге, Заріччя, Великі Ком’яти, Заріччя. У ОДА офіційно звітують про підтоплення понад 1 га сільськогосподарських угідь.

Рятувальник звітують про підтоплення підвальних приміщень, при чому не тільки у селах, а й у містах, зокрема Ужгороді, Сваляві

Найбільш напруженою паводкова ситуація залишається в нижніх течіях річок Стара, Латориця та Боржава, де відбувається тривале утримання максимальних рівнів з незначним коливанням.

При цьому варто зазначити, що згідно з прогнозом ДСНС, сьогодні на Закарпатті очікується пік паводку.