Пікантні фото жінок в українській політиці

Радикальна життя депутата протікає "без вил і корів".
Ефектна блондинка Олена Політуха, яка є дружиною недавно призначеного президентом України голови Дергачівського району Харківської області Олександра Політуха, виявилася активної користувачці соцмереж.

13584199_895889283878412_1704528912_n
Розкріпачена жінка заповнила свої сторінки в соціальних мережах відвертими знімками.
Судячи з акаунтів Олени, вона любить спорт, дорогі авто та робити спокусливі Селфі.
32-річна Олена має досить видатними формами, ніж та підкорила передплатників в мережі.

Юля Тимошенко

tim 2

А це наряд лідера партії «Батьківщина», народного депутата Юлії Тимошенко, фотографії якого з'явилися в Мережі, шокували і розсмішили українському:

Інеса Лойфенфельд

ine_0

Вона виставила на сторінці Вконтакте знімок, на якому позує в кофтині, без нижньої білизни. У приміщенні, де Інеса зволила себе фотографувати, мабуть, було холодно. І в кадрі чітко видно її стирчать принади.

Журналіст Любомир Ференс оприлюднив на своїй сторінці в Facebook відверті фото депутата Київради від Радикальної партії Людмили Костенко. "Радикальне життя – вона важке і багате! Без вил і корів. Людмила Василівна Костенко – депутат Київради від Радикальної Партії Олега Ляшка (секретар постійної комісії з питань сім'ї, молоді та спорту)", – написав журналіст

ot
Людмила Костенко була обрана до Київради на останніх виборах, що відбулися 25 травня. Нещодавно на своїй сторінці в Facebook вона відзвітувала про 100 днів своєї роботи. До своїх заслуг вона занесла знесення незаконно встановлених парканів, протести проти незаконного будівництва і підтримку бійців АТО.
"Як депутат Київради і свідомий громадянин я виступала на сесії Київради з приводу недопущення звільнення Федерації Профспілок від податку на земельні ділянки", – написала радикалка.