Мати з сином пішли в ліс за грибами і вирішили переночувати в курені. Їх тіла через добу знайшов молодший син.
 
Повідомлення про виявлення тіл брата і матері в лісі поблизу села Старий Вишнівець, Збаразького району надійшло на лінію "102" 26 жовтня.

"25 жовтня вони вийшли за грибами в ліс і не повернулися. Молодший син знав, куди пішли його рідні, як і те, що брат та мама могли залишитися ночувати в лісі в облаштованому укритті. Через добу вирішив розшукати зниклих. Знайшов їх у власноруч збудованому курені мертвими", – йдеться в повідомленні.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаЗа словами правоохоронців, загиблі зловживали спиртними напоями. На тілах слідів насильницької смерті не виявлено. Попередня причина смерті – переохолодження після вживання алкоголю.
 
Нагадаємо, що біля села Звенигород Бучацького району в лісопосадці місцеві жителі виявили труп односельчанина. Вони відразу викликали міліцію. Неподалік загиблого знаходився його автомобіль. Чоловіка оглянув судмедексперт і підтвердив, що слідів насильницької смерті немає. Ймовірна причина – серцевий напад. Так це, чи ні – покаже розтин.