Генеральний прокурор обіцяє добиватися зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового і Євгена Дейдея. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Лівий берег", – передає Корупція Інфо

Популярне: ШОК! ЖАХ!! ВІДСУТНІСТЬ СОВІСТІ!!! Журналісти показали люксовий автопарк працівників економічного управління СБУ (ВІДЕО)

 

"Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула доопрацьовані матеріали по Лозовому та Дейдею. Думаю, що після свят вони вже гуляти не будуть – наступного тижня ми приймемо законне рішення, і справа буде направлена до парламенту", – заявив Луценко.

Він додав, що "це ще не кінець, бо у списку тих, хто підлягає перевірці (маються на увазі електронні декларації , – ред.) , ще декілька десятків депутатів"."Перевірку пройшли 35 нардепів, біля 50 наразі проходять. Ніхто не сховається", – додав Луценко.

Зазначимо, що 19 травня Генпрокуратура підготувала подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів: Геннадія Бобова ("Відродження"), Євгена Дейдея ("Народний фронт") і Андрія Лозового ("Радикальна партія").
23 травня Генеральна прокуратура повернула до Антикорупційної прокуратури подання на зняття недоторканності з Андрія Лозового і Євгена Дейдея.
1 червня Антикорупційний прокурор Назар Холодницький повторно підписав подання на зняття недоторканності з нардепів Євгена Дейдея і Андрія Лозового.

 ‡агрузка...