При перетині лінії розмежування на Донбасі через КПВВ “Станиця Луганська” помер 62-річний чоловік. Про це повідомила організація “Право на захист” на своїй сторінці в Facebook.

Наголошується, що медики більш півгодини боролися за життя чоловіка з м. Ровеньки, проте врятувати його не вдалося.

“Сьогодні вранці на КПВВ “Станиця Луганська” помер 62-річний чоловік. Він зареєстрований в м. Ровеньки, на непідконтрольній уряду України території, впав на виході з КПВВ. Фельдшери Міжнародної медичної допомоги, представники ДержНС, лікарі швидкої допомоги більше 30 хвилин боролися за його життя, втім, врятувати чоловіка не вдалося”, – йдеться в повідомленні.

Сьогодні зранку на КПВВ «Станиця Луганська» помер 62-річний чоловік. Про це з місця події повідомляють монітори БФ…

Опубликовано Право на захист Вторник, 14 июля 2020 г.

Раніше ми повідомляли, що Україна спробує спростити для пенсіонерів перетин КПВВ на Донбасі. Про це йшлося під час відеоконференції за участю заступника керівника Офісу президента Ігоря Жовкви та глави Місії МКЧХ в Україні Флоранс Жіллетт.

Згідно з повідомленням, під час спілкування було домовлено опрацювати низку рекомендацій зі сторони МКЧХ щодо спрощення режиму проходження КПВВ на лінії розмежування для найбільш уразливих категорій населення, передусім пенсіонерів.