big-1429adf10a9811c386a3cd8d6cc2c55f

Сьогодні, 25 жовтня, на території Маневицького району близько 1500 старателів здійснили спробу незаконного видобутку сонячного каменю. Про це повідомили у СЗГ УМВС Волині, передає Корупція.Інфо.

У результаті проведеної спецоперації за незаконну діяльність до Маневицького РВ УМВС України у Волинській області правоохоронці доставили понад вісімдесят старателів. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України.


За станом на 12:00 ситуація повністю контрольована силовиками.

«Місця незаконного видобутку корисних копалин надійно охороняються правоохоронцями. По всьому периметру виставлені блокпости. Від сьогодні охорону місця події забезпечуватимуть близько 1500 тисячі силовиків: правоохоронців, працівників СБУ та прокуратури, військовослужбовців Національної гвардії України, співробітників спецпідрозділів із інших областей. Окрім того, для охорони територій залучені співробітники лісової охорони, бійці добровольчих батальйонів та місцеве населення», – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.