Володимир Скоробагач, заступник голови Харківської облради з розмахом відсвяткував свій день народження.

11 липня політику виповнився 51 рік. Не дивлячись на серйозний вік, вечірка була молодіжною: і за змістом і за наповненням. Швидше за все, організацією займалися його дочки Марія та Карина.

Місце для торжества вибрали на березі Дніпра – це локація Perfect Place на Венеціанському острові (Гідропарк), яка складається з танцполу, наметів і декількох зон для відпочинку. Тут влаштовують в основному закриті вечірки, корпоративи та весілля в теплу пору року. Місткість до 300 гостей.

Музичний супровід дня народження Скоробагач доручили нині дуже популярному українському електронному проекту ARTBAT.

На вечірці в київському клубі на свіжому повітрі були присутні серед гостей: Олександр Аваков, син глави МВС і нардепи: Віталій Хомутинник ( “Відродження”) та Олександр Бакумов (СН). Останній, до речі, зять іменинника – в 2014 році Бакумов одружився на Карині Скоробогач, старшій дочці заступник голови Харківської облради.

Тусовку, яка проходила вночі з 11 на 12 липня, охороняла поліція, про це повідомляє екс-нардеп Сергій Лещенко у своєму тг-каналі.

Відзначимо, що зараз в Україні заборонено працювати розважальним закладу після 23:00, а Скоробагач-паті була практично до ранку, підкреслюють журналісти видання “Страна”.

Марія, молодша дочка Скоробагач в своїх соціальних мережах теж виклала фото, яке підтверджує, що тусовка в честь свята її батька мала місце бути в умовах карантину. Нагадаємо, що сам винуватець торжества в квітні перехворів коронавірусом.

“Підготовка до дня народження улюбленого тата”, – написала дівчина, а трохи пізніше показала знімок з локації, де проходила вечірка.

Марія Скоробагач прославилася чотири роки тому, коли подарувала батькові приміщення майже за 1 500 000 гривень. У грудні 2016 року посадовець на сайті НАПКА (Національне агентство з питань запобігання корупції) розмістив повідомлення про зміни в декларації, де значилося, що Марія презентувала татові 921 квадратний метр нежитлових приміщень.

Зазначимо, що після цього інциденту, камені полетіли у Арсена Авакова, якого пересічні Українці та підприємці почали критикувати за таку вибірковість карантину, та проведення заходів, для тих чи інших клубів.