Щойно дізнався, що помер наш друг і доцент, вірний український і сильний духом чоловік Сергій Скоробагатий, написав на своїй сторінці вночі соратник Саакашвілі, Сааварелідзе:

 

Особисто для мене і я не маю сумніву для всіх, хто знав Сергія близько, це велика втрата.
У найскладніші дні він був там і завжди стояв за правду!
Нехай спочиває з миром, друже! Спочивай з миром 
Щирі співчуття рідним та близьким..

Ось про кого йдеться.

У Хмельницькому помер отаман окремого козацького куреня імені Івана Нечая та громадський активіст Сергій Скоробагатий. Стало відомо, що його серце зупинилось сьогодні, 31 серпня. Сергій Скоробагатий був громадським активістом, мав активну життєву позицію та був учасником Революції Гідності. Окрім цього, був очільником Народного Руху в Хмельницькому.

На сторінці Сергія Скоробагатого у Фейсбук його друзі та побратими висловлюють свої співчуття. Наразі поки невідомо, коли відбудеться прощання із Сергієм Скоробагатим.

Сергій Скоробагатий народився 28 листопада 1962 року в селищі міського типу Гриців Шепетівського району Хмельницької області, пенсіонер.

Сергій Скоробагатий тривалий час не лише був отаманом Хмельницького окремого козацького куреня імені Івана Нечая, а активним учасником у громадсько-політичному житті Хмельниччини. У 2004 році під час «помаранчевої революції» він вступив у козаки, полишивши бізнес. Очолював Народний Рух у Хмельницькому. А під час Революції Гідності в 2013-2014 роках був на майданах у Києві та Хмельницькому. Тоді, в інтерв’ю сайту «Є» він не лише розповідавав про свою родину, а порівнював дві революції:

«За «помаранчевої революції» стояли за Ющенка, а зараз – за себе. Цими акціями ми заявили про себе і всьому світу показали, що ми – європейці. Нам не треба боятися влади, нехай вона мене боїться, бо я – народ. Коли ми зупинили «Беркут» під Києво-Святошинським судом і змушували їх зняти маски, я зрозумів, яка то сила – народ. Перед тим я ще думав, що наших людей підняти важко. Насправді їх важко стримати».

На сторінці Скоробагатого пишуть:

Ти був добрим побратимом, гарною людиною, інколи і наставником…
Спочивай з миром!

На жаль… Спочивай з Богом, Сергію

Вічна пам’ять!!! Спочивай з миром!!!

Як повідомляють джерела, скоро офіційну заяву зробить і Михайло Саакашвілі, який такого знайомий із Скоробагатим.