Перша леді України Олена Зеленська відвідала зустріч Міністерства соціальної політики, де представили проєкт для людей з порушеннями слуху.  Про це Олена Зеленська заявила на своїй сторінці в інстаграм.

Олена Зеленська відвідала зустріч Міністерства соціальної політики України у співпраці з ГО “Громадський рух “Соціальна єдність”. На діловому засіданні пілотували проєкт “Почуй мене”.

Перша леді повідомила, що мета проєкту – дати можливість людям з порушеннями слуху, яких в Україні близько двох мільйонів, зручно звертатися по послуги до органів державної влади. Дружина президента стала свідком тестового дзвінка із сурдоперекладом.

Це важливий крок у напрямку розбудови безбар’єрності. Бо дає змогу щонайменше 400 тисячам людей в Україні, які спілкуються жестовою мовою, отримувати необхідні державні послуги,– інформувала Зеленська.

Для чергової ділової зустрічі дружина президента обрала відповідне вбрання. Зазвичай перша леді з’являється на публіці в елегантному костюмі – це засідання не стало винятком. Олена Зеленська постала в білій блузці та темно-сірому костюмі. Стильний аутфіт вона вдало доповнила лаконічними сережками.