Екс-депутат від партії "Свобода" зробила скандальну заяву прямо в обличчя сотням українців, передає Корупція.Інфо.

Ірина Фаріон на форумі "За українську мову", який пройшов в Києві, заявила, що всі жителі України, які розмовляють російською мовою – "зрадники" і "перевертні". За її словами, всіх, хто не розмовляє державною мовою можна вважати ворогами.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

"Професор Олександр Пономарьов каже, що немає російськомовного населення, є зросійщені українці. Він ніжно висловлюється. А я не ніжна до ворога. Я висловлююся перпендикулярно: манкурти, яничари, відступники, іуди, двоєдушники, ренегати, зрадники, перевертні", – сказала Фаріон .

Жінка додала, що не існує "російськомовного" населення, існують "тупі" люди, які просто не хочуть вивчити українську мову.

"Так як вас земля носить? Як вас носить ця Шевченкова земля? Що ви до сих пір не повернулися в лоно своєї матері – мови української? Це ви тупі такі, що за 27 років мови не вивчили?" – продовжила вона.

Екс-нардеп додала, що якби вся Україна заговорила рідною мовою – президент РФ просто б помер від такої новини.

"Путін не дохне, тому що у нього тут тьма-тьмуща трофеїв, тому що тут створено феномен національного самозаперечення – садомазохістський феномен. Цей садомазохістський феномен називається російськомовний українець", – заявила екс-нардеп.