У Солом'янському суді Києва повідомили про смерть судді Олександра Бобровникова. Померлому було 37 років. Інформація про причини смерті не уточнюється, передає Корупція.Інфо.

Повідомляється, що в 2018 році він-м Бобровник відпустив главу Держаудиторскої служби Лідію Гаврилову, яку підозрювали в незаконному збагаченні і декларування недостовірних даних, під особисте зобов'язання. У 2017 році суддя розглядав справу відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова і затвердив рішення про його арешт, встановивши заставу в 100 млн гривень.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

До цього, в 2016 році він зобов'язав прокурора закрити кримінальне провадження щодо екс-нардепа від ПР Юрія Іванющенка, а в 2017-м відмовив НАБУ в доступі до документів щодо махінацій екс-міністра екології Миколи Злочевського.

Також Олександр Бобровник був суддею у «газовій справі», фігурантом якої є побіжний народний депутат України Олександр Онищенко.

Олександр Бобровник був головуючим суддею на засіданні з обрання запобіжного заходу колишньому власнику компанії «Міранда» Юрію Новикову, підозрюваному в ухиленні від оподаткування та виведення за кордон коштів, виділених на розробку системи е-декларування.