Жінку знайшли та допитали поліцейські. Національна поліція знайшла та затримали матір дитини-знайди на Чернігівщині.

Жінка мешкає у Прилуках, а до села Дубовий Гай приїхала тайкома, щоби народити та покинути дитину, повідомляють у секторі комунікації поліції Чернігівської області. На слід матері-зозулі правоохоронців вивели опитування водіїв і кондукторів маршруток, які минають село Дубовий Гай. Транспортники пригадали пасажирку, яка їхала від Прилук і постійно трималася за живіт.Також поліцейські знайшли чоловіка, який на власному авто підвозив жінку від села назад до райцентру. Пасажирка запам'яталася водієві тим, що залишила після себе на сидінні плями крові.

За отриманими прикметами правоохоронці встановили особу підозрюваної. Її знайшли у Сумській області, де вона працює на виїзній торгівлі. З'ясувалося, що жінка тримала свою вагітність у секреті – про неї не здогадувалися навіть близькі родичі. На облік у лікарів майбутня матір також не вставала. Перші експертизи підтвердили, що жінка нещодавно народжувала. Тепер аналізи крові мають офіційно підтвердити зв'язок матері із знайденою на цвинтарі дитиною. Як встановили правоохоронці, жінка намагалася своїми діями приховати від чоловіка подружню зраду. Той повернувся додому нещодавно після кількарічної відсутності, тому ніяк не міг бути батьком цієї дитини. "Відносно жінки поліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці). Матері-зозулі, що кинула своє новонароджене дитя помирати, загрожує обмеженням волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк", – підсумували в поліції.

Напередодні повідомлялося, що жителі села Дубовий Гай на Чернігівщині знайшли на покинутому кладовищі новонароджену дівчинку. Голісіньке немовля лежало серед могил біля купи порожніх пляшок і пронизливо кричало. Першим дитину побачив 12-річний Павло. Чіпати немовля він не наважився, але покликав друга, а потім і дорослих. Ті рідко ходять стежкою через старий цвинтар, тому маленька мала всі шанси померти від втрати крові та переохолодження без допомоги людей.