У Києві таксі врізалося в зупинку громадського транспорту в Святошинському районі. Одна жінка загинула на місці, ще троє людей були травмовані. Одна постраждала померла пізніше. На місці працює слідство.

Близько 8-ї години ранку таксист перелаштовувався з крайнього лівого ряду в правий. Свідки кажуть, що швидкість була висока. Машина врізалася в іномарку, а потім її відкинуло на зупинку.

Одна жінка загинула на місці, їй 41 рік. Ще одна жінка похилого віку, попередньо відомо, що їй 70 років, з важкою травмою голови померла в кареті “швидкої допомоги”. Також травмовано двох чоловіків, один з яких на інвалідному візку. Його затисло між МАФом і машиною. Свідки аварії допомагали рятувальникам.

“Я йшов на зупинку, щоб поїхати на роботу, побачив тут ДТП. Жінка-медпрацівниця кричала, що потрібна допомога — потримати голову жінці, поки вона її перебинтовувала. Я допоміг з цим, потім намагалися витягнути чоловіка з-під кіоску, але сказали, що цього не треба робити, тому що там серйозні травми. Після цього все відгородили, приїхала поліція. Жінку забрали ще живою”, — сказав свідок.

41-річну жінку, яка загинула на місці, звали Олена, сусіди впізнали її, оскільки теж їхали на роботу. У неї залишилася 20-річна донька та 11-річний син. Вона працювала неподалік в одному з МАФів.

Водій таксі був тверезий, він дає свідчення. Свідки кажуть, що він плакав, кричав і був шокований. Територію ДТП третю годину перекрито, на місці працює декілька слідчих груп.