Сьогодні повинна була відбутися «епохальна подія», пише Семен Семенченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Саме так про це вчора кричали заголовки деяких ЗМІ. «Легендарний Тарас Костанчук- Бішут», український військовий дасть прес-конференцію як «учасник операції по захопленню вагнеровцiв».

На фото – суворе обличчя в касці і бойовому розфарбуванні. Інтригуючий початок))) Насправді я не дуже хотів би зараз обговорювати особистість Костанчука. Мені неприємний цей персонаж. Як може бути неприємний використаний през*рватив що валяється в громадському місці. Я хотів би поговорити не про нього- ПРО ЯВИЩЕ. Про явище яке називається «коротка людська пам’ять». Це явище дуже добре можна розібрати на прикладі Костанчука. І поставити собі питання. Як досі в інформаційному 21 столітті існують люди яких можуть ввести в оману подібні персонажі?

Короткий зміст попередніх серій:

2014. «Я планував вбивство Януковича. Але це не заважало спілкуватися з Бойком “- Костанчук. Довірена особа кандидата в президенти Юрія Бойка (тоді Партія регіонів, зараз ОТЗЖ Медведчука).

2015 рік. “Містер Тойота”. Один з технічних канділатов Сергія Березенка на довиборах в 205 окрузі Чернігові ( Баттл Корбан – Березенко). У машині «самовисуванця» Костанчука знайшли списки виборців, кілька сотень тисяч гривень у конвертах, агітаційну продукцію кандидата від БПП Березенка та зброю. Після виборів входить до політично раді партії екс голови СБУ Наливайченка. Раніше представлявся його помічником (голови СБУ). На місцевих виборах 2015 Костанчук балотувався в мери міста Вишневого та до міськради за списком БПП, став депутатом міськради.

2016 рік. Спільна прес-конференція з головним військовим прокурором Матіосом. Від імені «воїнів добровольців» (з таким же суворим обличчям) Костанчук тоді заявляв що для передачі справи по Іловайськ до суду пройшло … занадто мало часу.. А мітинги бійців батальйону Донбас з вимогою суду Костанчук назвав «піаром Семенченка». Тоді влада змогла інформаційно збити хвилю мітингів. Минуло 4 роки. Справа в суд так і не передана…

2017-2018 роки. Використовувався владою для поливання брудом всіх акцій які проводили ветерани батальйону «Донбас». Було так: ми виходимо на Блокаду торгівлі з окупантами – Костанчука випускають на телеканали. Ми виходимо на Грушевського з вимогами створення антикорупційного суду, зняття недоторканності з суддів і депутатів, розслідування військових злочинів – Костанчука випускають на телеканали. Ну а з екрану, одягнувши військовий камуфляж і зробивши суворе обличчя Костанчук називає всіх проплаченими тiтушками і поливає лайном мене особисто

2019 рік. Костанчук затриман за спробу підкупу одного з кандидатів в президенти. Гроші призначалися за зняття його з виборів

Я викладаю тут тільки 25- 30% з фактів наявних у відкритому доступі. Інакше доведеться писати пост довжиною в кілометр.

29 серпня 2019 року Костанчук, використовуючи підконтрольних йому 2 матерів загиблих бійців, зміг пробратися на територію МО під час траурних заходів Дня Пам’яті. Далі спробував зустрітися з новим президентом Зеленським в якості «героя Іловайська». Однак спроби отримати посаду не увінчалися успіхом. Як і спроби обратися в депутати ВР.

Звичайно ж ні в якому ГУР Костанчук ніколи не служив. I ніяким “українським військовим” вiн не є. Після двомісячної служби в батальйоні Донбас (влітку 2014 він) до армії не має ніякого відношення. Свою справжню посаду Костанчук назвав даючи свідчення в суді. «Оперативний співробітник СБУ». А по справах – провокатор.

Я не знаю хто правий і хто винен в історії з групою «Вагнер» і Мінськом. Виступаю за відкрите об’єктивне розслідування. Поважаю журналістів якi підняли цю тему. Якщо дійсно факти мали місце, то всі учасники повинні нести і кримінальну і політичну відповідальність. Однак впевнений – найкращим способом дискредитувати це розслідування є витягування з запорошених скриньок персонажів на кшталт Костанчука. Цього допускати не можна.

P.S. Прес-конференцію Костанчук скасував. По-перше тому що «не він особисто» брав участь в операції))). А він вже тiльки «знає людину яка там брала участь». А по-друге – у нього раптово… з’явився коронавірус) А це значить що у цього персонажа вже з’явилися нові гроші, на нові білборди або на зйомки другої серії фантастичного епосу «Іловайськ». А ще, через якийсь час довірена особа Бойка, «вбивця Януковича», «герой Іловайська», «переможець Вагнера», «оперативний співробітник СБУ» Костанчук спливе знову. На черговій прес конференції. Так ось. Хочу задати питання журналістам і простим громадянам. А чи не занадто у вас коротка пам’ять?

Сьогодні повінна була відбутися «епохальна подія». Саме так про це вчора кричали заголовки деяких ЗМІ. «Легендарний…

Опубликовано Семеном Семенченко Среда, 2 сентября 2020 г.