Німецькі лікарі готові допомогти, але плата за послуги завелика.

Поліна має генетичне захворювання – спінально м’язову атрофію, яка вплинула на хребет дитини і у дівчинки зараз сколіоз з кутом викривлення більше 90%, одна легеня вже дуже стиснута і не функціонує. Тож у дитини серйозні проблеми з диханням, вже зараз життєвий об’єм легенів дуже критичний. Тож дитині потрібно негайно виправити хребет, щоб життя дитини не було на межі.

«З урахуванням тяжкості основного захворювання Поліни рекомендується установка магнітної конструкції за системою Magec System в Німеччині. Це конструкція, яка коригується в міру росту дитини без оперативного втручання, шляхом її розсування за допомогою спеціального магнітного пристрою (2-3 рази на рік). В Україні операції з такою установкою не проводять», – розповідає мама Полі.

Клініка виставила рахунок у 54 тисячі євро – це колосальна сума для родини. Але зібрати її треба якомога швидше. Мама дівчинки у відчаї просить про допомогу. «Сума для мене не просто велика, а нереальна. Я з дітьми живемо в орендованій квартирі в Харківській області, самі переселенці з Донецької області. Дуже Вас прошу допомогти. Без цієї операції життя моєї дочки загрожує реальна небезпека», – каже мама Полі.

Реквізити для допомоги:

Картка ПУМБ 4314 3620 0004 8006 Гладкова Світлана

Картка ПРИВАТБАНКУ 4149 4390 1909 2091 Гладкова Ніна

https://www.facebook.com/groups/pomogipolinakozenkova/?ref=group_header