Відома телеведуча Сніжана Єгорова записала відеозвернення до президентів України, в тому числі і до Володимира Зеленського.

Відповідний ролик вона опублікувала в своєму особистому Facebook.

Телеведуча зізналася, що їй і її дітям почали надходити погрози після останнього інтерв’ю.

“Я не кажу про ті образи, які звучать в мою адресу. Я все-таки доросла людина і звикла, як публічна особа, чути на свою адресу різноманітні речі. Я вас не боюся. Я відповідаю за кожне своє слово, я не буду виправдовуватися , але я і не буду мовчати. ​​Я буду діяти виключно в рамках закону, коли як мати захищала права моїх дітей в юридичному полі, а також поміняла законодавство в сфері сімейного права “, – заявила Єгорова у відеозверненні.

Вона також заявила, що Володимир Зеленський зробив “унікальне дійство”, яку адекватні люди оцінюють по достоїнству.

“Вам довірили свої життя і надії 73% громадян нашої країни, а ви плюнули людям у душу і стали таким же, як і всі … Люди хотіли припинити війну, бандитизм, тероризм, коли з країни виїхало величезна кількість людей … Коли люди не можуть отримати доступ до освіти, а останній оплот нашої науки Борис Патон помер кілька днів тому. Я думаю, що останні дні життя його оберігали від тієї інформації, яка витає в повітрі … “, – продовжила скандальна телеведуча.

Українці в коментарях не дуже схвально відгукуються про телеведучу:

“Кого ця курка вчить жити !!! Вона вже наговорила, як мінімум, рот хочеться набити !!, Зібрала валізи і виїхала в Москву !!!!!! запроданка!!!!, Алкоголізм і затяжні запої вже ніяка косметика не приховає. .., дуже ображена жінка “.

Раніше, Сніжана Єгорова заявила, що їй не подобається образ сучасного кінематографічного українського героя. Про це вона розповіла в інтерв’ю YouTube-каналу “Прямо_Talk”.

Коментуючи образ сучасного кінематографічного героя, ведуча заявила, що її не влаштовує те, що пропонується в даний час.

“Все, що стосується меседжу” Україна як така “, – який він, образ нашого сучасного українського героя, антигероя? Все, що пропонується в постмайданний час, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої – ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки , селюки, які розмовляють на суржику і готові своє життя покласти … своє життя – яке? життя, яке нічого з себе не представляє? ” – заявила Єгорова.