Автомобілі українців більше не будуть зніматися з обліку при продажу або будь-якому іншому переході права власності. Тепер водіям потрібно буде перереєструвати свої машини

Відповідні зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів були внесені постановою Кабміну від 22 серпня 2018 року №637.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Відповідно до нових правил, до переліку документів, необхідних для підтвердження законності придбання транспортного засобу, було додано договір купівлі-продажу, укладений за результатами публічних торгів (аукціону) або електронних торгів, за якими продавцем виступає Нацагентство з розшуку корупційних активів.

Крім того, сервісні центри МВС тепер видаватимуть українцям тимчасові реєстраційні талони та номерні знаки на автомобілі, які були передані керуючому на підставі договору, укладеного з Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Тимчасовий реєстраційний талон видаватиметься на термін, обговорений у договорі управління.

У разі втрати техпаспорта і номерних знаків транспортного засобу, переданого в управління Нацагентством з розшуку корупційних активів, нове свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки видаються на підставі заяви керуючого і договору управління.

Крім цього чиновники уточнили положення розділу “Майно, яке швидко втрачає свою вартість» додатка до постанови Кабміну від 13 вересня 2017 № 685, що дозволяє більше розкрити право Нацагентства самостійно визначати шлях керування транспортним засобом (реалізація або передача в управління за договором).