В Одеській області пацієнта з пневмонією з великими труднощами довезли в опорну лікарню в Подольську. Жінку 2,5 години везли з Захар’євської ЦРЛ, яка розташована в 50 км. Це сталося ще 8 квітня.

Сама карета “швидкої” при цьому не була укомплектована. Про це повідомила головний лікар Захарьевской ЦРЛ під час наради в Одеській ОДА, пише “Українська служба інформації”.

“Відключився апарат на середині дороги. Їхав 2,5 години 55 км дороги. Це не допомога. На 25 хвилин швидше в Одесу, ніж в Подольск”, – обурилася головлікар.

Глава Одеської ОДА Максим Куций, в свою чергу, зауважив, що проблема дійсно є, в тому числі, з якістю доріг. Тому ряд районів переключать на госпіталізацію в Одесу.

Обласні ж медики у відключенні апарату звинувачують місцевих медиків, які неправильно розрахували кисень. Пацієнтка зараз отримує допомогу в медустанові.

Також начальник єдиної диспетчерської служби екстреної допомоги Світлана Малоног зазначила, що на нових “швидких” будуть необхідні апарати. Вони повинні вже завтра прибути на місце.

Однак сьогодні, 10 квітня пацієнтка померла. Причиною її смерті стала важка пневмонія.

За словами начальниці обласного управління охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’ївої, пацієнтка була у важкому стані. У той же час за результатами аналізів стало відомо, що коронавірус у неї не підтвердився.