Керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк звинуватив генпрокурора України Юрія Луценка у втручаннях у слідство, передає Корупція.Інфо

За словами Горбатюка, Луценко протягом усього часу перебування на посаді глави ГПУ намагався втрутитися в розслідування кримінальних справ. Про це він розповів в інтерв'ю для Hromadske.

"Тобто там, де є якийсь інтерес незрозумілий, який потрібно ще розслідувати, виносяться постанови з внесенням неправдивих даних про те, що розслідування йде неефективно без вивчення справ, справи забираються. Слідчі, прокурори і я оскаржуємо ці дії, тобто ми протистоїмо. І останнім часом таких справ стає все більше", – заявив Горбатюк.

На його думку, Юрій Луценко в свій роботі не дотримується законів і це є підставою для його відставки.

Відзначимо, що раніше прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган розповіла про реформування департаменту Горбатюка в слідче управління.

"Департамент спецрозслідування С. Горбатюка трансформується в слідче управління, а процесуальні керівники – в департамент процесуального керівництва. Такий варіант відділення процесуальних керівників від слідчих відбувається заради приведення структури ГПУ у відповідність до законодавства. Тому жодної зради немає. Є тільки надумана істерика прихильників керівника одного департаменту", – написала Сарган на своїй сторінці в Facebook.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

Також вона зазначила, що в результаті такого реформування жодного слідчого або процесуального керівника по "справах Майдану" не звільнять і не замінять.

"Тому Горбатюк і далі буде розслідувати всі справи Майдану – п'ять років, десять. Стільки, скільки його будуть захищати зацікавлені в цьому. Про результат серед захисників не йдеться чомусь", – розповіла Сарган.