інтернет сепаратист

Управління СБУ в Житомирській області припинило протиправну діяльність адміністратора однієї із соціальних груп в мережі Інтернет.
Він відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористичних організацій т.зв. "ДНР" та "ЛНР".

"Встановлено, що місцевий житель активно поширював інформаційні матеріали антиукраїнського і сепаратистського характеру з російських пропагандистських ЗМІ, зокрема, спрямованих на зрив мобілізаційних заходів в нашій країні. Він також закликав надавати фінансову підтримку т.зв." ДНР "і вказав реквізити банківського рахунку для перерахування коштів на створення "авіації" бойовиків ", – йдеться в повідомленні прес-центру СБ України, оприлюдненому у вівторок, передає Коррупція.інфо з посиланням на" Інтерфакс-Україна ".

Під час санкціонованого обшуку квартири правопорушника співробітниками спецслужби вилучено два комп'ютери, за допомогою яких адмініструвати протерорестичні групи і розповсюджувалися інформаційні матеріали антиукраїнського характеру.

Слідчими розпочато кримінальне провадження за фактом сприяння діяльності терористичної організації у вигляді інформаційного забезпечення та підтримки, тобто вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 8 до 15 років в'язниці.


Джерело: Корупція.інфо