У чоловічому туалеті навчального закладу невідомий розпорошив газ з балончика.

Невідомі розпорошили перцевий газ з балончика в одній із шкіл Дніпра. У результаті інцинденту в лікарню було госпіталізовано 15 учнів.

Інцидент стався в четвер, 27 лютого, близько 10:27 у школі № 69. Як розповіла директор закладу Марина Шевченко, газ розпилили в чоловічому туалеті.

На місце події виїжджали чотири бригади швидкої допомоги. Медикам довелося госпіталізувати 15 учнів з п’ятого, сьомого і дев’ятого класів. Решту школярів по домівках забирали батьки.

Раніше в Київській області в школі міста Сквира один із учнів розпорошив сльозогінний газ. За допомогою до лікарів звернулися школярі у віці від 5 до 15 років. 16 осіб госпіталізували.

Слідчо-оперативна група, яка працювала на місці події встановила, що учениця 9-го класу попросила свого однокласника поставити її мобільний телефон на зарядку, взявши зарядний пристрій з кишені її куртки.

Зі слів хлопця, він, намагаючись взяти зарядний пристрій, випадково натиснув на газовий балончик, що також знаходився у кишені. Вчителям про дану ситуацію учні не повідомляли.