Нинішній уряд України – не політичний, а технократичний, заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив в інтерв’ю “Українській правді”, опублікованому 23 січня, що ще двоє-троє міністрів можуть подати у відставку.

Арахамія зазначив, що міністерка розвитку громад і територій Альона Бабак подала у відставку, замість неї Верховна Рада планує призначити нинішнього голову Івано-Франківської державної адміністрації Дениса Шмигаля.

На запитання, чи планує хтось ще йти з Кабміну, Арахамія відповів: “Думаю, два-три міністри можуть… Що стосується інших… Дивіться, це ж не політичний уряд, а технократичний”.

Відповідаючи на запитання про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голова фракції сказав: “Це до президента. Це його рішення. І ми будемо підтримувати його рішення”.

16 січня стало відомо, що Бабак подала заяву про звільнення за власним бажанням. Парламентський комітет із питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді задовольнити її заяву.