«Слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров’я Андрієм Семиволосом

Народного депутата України від президентської партії «Слуга народу» Павла Павліша підловили за скандальним листуванням із заступником міністра охорони здоров’я України Андрієм Семиволосом. Про це повідомляють «Коментарі».

Так, в листуванні Семиволос зазначає, що якийсь «Міша», а єдиний нардеп в профільному комітеті – глава Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, має намір «нахабно ділити бюджет».

У свою чергу, Павліш радить Семиволосу не виконувати «недолугі команди» і «включати дурня». На що Семиволос йому відповідає, що «якщо хоче всидіти в кріслі» – потрібно виконувати.

Повна стенограма листування:

Павліш: «Привіт, як справи?»;

Семиволос: «Так собі»;

Павліш: «А що трапилося?»;

Семиволос: «Міша за**бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди»;

Павліш: «То не виконуй, включай дурня»;

Семиволос: «Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))»;

Павліш: «зрозуміло, тримайся. Може на вихідних з М*** підемо, вони хороші…